Zbudowaliśmy nowoczesny serwis internetowy

PETECKI.EU 

Dla firmy PETECKI przygotowaliśmy nowoczesny i funkcjonalny serwis internetowy. Naszym celem było stworzenie rozwiązania przyjaznego użytkownikom oraz spełniającego najwyższe standardy w branży

aplikacje internetowe

Nasza oferta obejmuje

Zobacz co możemy Ci zaproponować

Serwisy WWW

Funkcjonalna strona internetowa to prosta droga do zwiększenia przychodów. Stworzymy ją nadając przyjazny UX/UI, a następnie wypozycjonujemy tak aby dotrzeć skutecznie do klientów. 

Aplikacje

Szybka i intuicyjna aplikacja mobilna (lub webowa) to obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi prowadzenia efektywnego biznesu. Stworzymy ją w zgodzie z potrzebami Twoich klientów. 

Automatyzacja Marketingu

Zwiększymy efektywność Twoich kampanii poprzez zastosowanie odpowiednich narzędzi. Wdrożone rozwiązania zautomatyzują pracochłonne gromadzenie i przetwarzanie informacji o Twoich potencjalnych klientach. 

Wsparcie techniczne

Twoja witryna jest ważnym narzędziem prowadzenia efektywnego biznesu. Zapewnimy jej stałą opiekę i techniczne wsparcie 24/7 gwarantując wysokie standardy świadczonych usług.

Umów się na konsultacje.  

Dzięki platformie CogsWorth możesz zarezerwować nasz czas i porozmawiać o swoim pomyśle. Nasi specjaliści zaproponują optymalne rozwiązania, które pozwolą Ci rozwinąć swój projekt w najbardziej wydajny i bezpieczny sposób.

 

Niezależnie czy potrzebujesz aplikacji internetowe, aplikacji mobilnej, serwisu www, pomocy w serwisowaniu istniejącej usługi jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Przyjazny, dobrze sprzedający serwis Internetowy i działania marketing automation to podstawa!

Dla wiodącego europejskiego producenta stolarki otworowej wykonaliśmy witrynę korporacyjną o charakterze produktowo – wizerunkowym.  

 

Strona umożliwia klientowi końcowemu między innymi dotarcie do szczegółowej charakterystyki każdego z produktów firmy oraz szybkie wyszukanie najbliższych salonów sieci dystrybucyjnej. 

Witryna firmy Petecki jest wyposażona w najbardziej efektywne narzędzia do zarządzania jej zawartością dostępne na platformie WordPress

Petecki

Najbardziej znaczącym z punktu widzenia właściciela aspektem witryny jest jej niemal pełna edytowalność z poziomu CMS opartego na funkcjonalnie i efektywnie wykorzystanej platformie WordPress. Zaawansowanej modyfikacji bez potrzeby korzystania z pomocy developerów podlegają niemal wszystkie detale witryny.

petecki.eu referencje
Petecki 1
Petecki 2
Petecki 3

Adres

Piwna 3/4, 91-003 Łódź


Email

info@intersynergy.pl


Telefon 

+48 42 942 20 80

Petecki 4

Doskonale wiemy, że miarą postępu jest proces ciągłego dostosowywania się do realiów rynkowych. 

© Copyright 2019 by InterSynergy. All Rights Reserved.