Zbudowaliśmy nowoczesny serwis internetowy

petecki.eu

Dla firmy PETECKI przygotowaliśmy nowoczesny i funkcjonalny serwis internetowy. Naszym celem było stworzenie rozwiązania przyjaznego użytkownikom oraz spełniającego najwyższe standardy w branży

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE ONLINE  

Wysyłając fomularz akceptuję Politykę Prywatności

Nasza oferta obejmuje

Zobacz co możemy Ci zaproponować

Serwisy WWW

Funkcjonalna strona internetowa to prosta droga do zwiększenia przychodów. Stworzymy ją nadając przyjazny UX/UI, a następnie wypozycjonujemy tak aby dotrzeć skutecznie do klientów. 

Aplikacje

Szybka i intuicyjna aplikacja mobilna (lub webowa) to obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi prowadzenia efektywnego biznesu. Stworzymy ją w zgodzie z potrzebami Twoich klientów. 

Automatyzacja Marketingu

Zwiększymy efektywność Twoich kampanii poprzez zastosowanie odpowiednich narzędzi. Wdrożone rozwiązania zautomatyzują pracochłonne gromadzenie i przetwarzanie informacji o Twoich potencjalnych klientach. 

Wsparcie techniczne

Twoja witryna jest ważnym narzędziem prowadzenia efektywnego biznesu. Zapewnimy jej stałą opiekę i techniczne wsparcie 24/7 gwarantując wysokie standardy świadczonych usług.

Umów się na konsultacje.  

Dzięki platformie CogsWorth możesz zarezerwować nasz czas i porozmawiać o swoim pomyśle. Nasi specjaliści zaproponują optymalne rozwiązania, które pozwolą Ci rozwinąć swój projekt w najbardziej wydajny i bezpieczny sposób.

 

Niezależnie czy potrzebujesz aplikacji internetowe, aplikacji mobilnej, serwisu www, pomocy w serwisowaniu istniejącej usługi jesteśmy w stanie Ci pomóc.

aplikacje internetowe

Dla wiodącego europejskiego producenta stolarki otworowej wykonaliśmy witrynę korporacyjną o charakterze produktowo – wizerunkowym.  

 

Strona umożliwia klientowi końcowemu między innymi dotarcie do szczegółowej charakterystyki każdego z produktów firmy oraz szybkie wyszukanie najbliższych salonów sieci dystrybucyjnej. 

Witryna firmy Petecki jest wyposażona w najbardziej efektywne narzędzia do zarządzania jej zawartością dostępne na platformie WordPress

Petecki

Najbardziej znaczącym z punktu widzenia właściciela aspektem witryny jest jej niemal pełna edytowalność z poziomu CMS opartego na funkcjonalnie i efektywnie wykorzystanej platformie WordPress. Zaawansowanej modyfikacji bez potrzeby korzystania z pomocy developerów podlegają niemal wszystkie detale witryny. 

petecki.eu referencje
Petecki 1
Petecki 2
Petecki 3

Adres

Piwna 3/4, 91-003 Łódź


Email

info@intersynergy.pl


Telefon 

+48 42 942 20 80

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE ONLINE  

Wysyłając fomularz akceptuję Politykę Prywatności

Petecki 4

Doskonale wiemy, że miarą postępu jest proces ciągłego dostosowywania się do realiów rynkowych. 

© Copyright 2019 by InterSynergy. All Rights Reserved.